Charytatywne koszulki już dostępne

Chcesz wyglądać modnie, głosić światu przekaz dzięki unikatowemu nadrukowi, a jednocześnie pomagać?
AUTOR: Pets World

Modna, damska koszulka charytatywna Fundacji Pets World z limitowanej kolekcji „No Pets No World” została przygotowana dla kobiet chcących realnie pomagać potrzebującym zwierzętom.

Biała koszulka posiada dopasowany krój ze szwami bocznymi oraz szew wzmacniający na ramionach. Jej kolor i delikatny nadruk sprawiają, że sprawdzi się idealnie z wieloma stylizacjami. Pasuje zarówno do jasnych jeasnów jak i czarnych spodni. T-shirt posiada także satynową metkę Fundacji Pets World.

Napis na koszulce „No Pets No World”, niesie za sobą wielki przekaz. Życie na świecie nie mogłoby funkcjonować gdyby nie otaczające nas zwierzęta. Nie chodzi tylko o te, które nam codziennie towarzyszą, ale także inne, o których codziennie nie myślimy a mają ogromny wpływ na funkcjonowanie świata. Zwierzęta to nie tylko nasi przyjaciele ale także kompanii w życiu na planecie Ziemia.

Skład: 100% bawełna. Koszulka dostępna jest w trzech rozmiarach: S, M i L

Wejdź na nasz sklep i już teraz zamów swoją koszulkę!

I co najważniejsze. Drodzy czytelnicy cały dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany Fundacji Pets World, która wspiera zwierzęta będące w potrzebie.  

Sara Przytulska – redaktor naczelna i Prezes Fundacji Pets World.Fot.Daria Krachko

Wybane dla Ciebie

Poznaj wynik czwartej cegiełki charytatywnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży czwartego numeru Pets World wyniósł 25 871,17 zł. W imieniu Fundacji Pets World serdecznie dziękujemy każdemu z Was za wsparcie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wspólnie wspomóc zwierzęta w naszym kraju będące w potrzebie. Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World […]

czytaj

Dzięki Waszej hojności przekażemy 7 ton karmy!

Palety z karmami wyjechały w Polskę! Na proflach Pets World – Facebook i Instagram można śledzić relację z przekazania karm dla poszczególnych placówek.

czytaj

Świetny wynik trzeciej cegiełki charytatywnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży trzeciego numeru Pets World wyniósł 30 221,40 zł.

czytaj

Pets World pomógł kolejnej fundacji

Dzięki drugiej cegiełce charytatywnej Pets World udało zebrać się 20 176,29 zł. Całość kwoty została przekazana Fundacji La Fauna.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz