Zostań fundatorem

Przekonaj się, że pomaganie jest banalnie proste. Zostań jednym z fundatorów Fundacji Pets World. Zobacz jak możesz pomóc.
AUTOR: Pets World

Jeśli chcesz wesprzeć zwierzęta w Polsce będące w potrzebie zostań jednym z fundatorów Fundacji Pets World. W prosty i szybki sposób możesz pomagać zwierzętom dzięki naszym działaniom. Śledź na naszym Facebooku i Instagramie aktualne akcje Fundacji Pets World i kwartalnika Pets World.

Decydując się na wsparcie Fundacji Pets World możesz skorzystać z naszego formularza wpłat dostępnego na stronie głównej fundacji lub dokonać przelewu bezpośrednio na konto fundacji w banku BNP Paribas nr 28 1600 1462 1862 1849 4000 0001.

Strona główna fundacji

Wybane dla Ciebie

Poznaj wynik czwartej cegiełki charytatywnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży czwartego numeru Pets World wyniósł 25 871,17 zł. W imieniu Fundacji Pets World serdecznie dziękujemy każdemu z Was za wsparcie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wspólnie wspomóc zwierzęta w naszym kraju będące w potrzebie. Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World […]

czytaj

Dzięki Waszej hojności przekażemy 7 ton karmy!

Palety z karmami wyjechały w Polskę! Na proflach Pets World – Facebook i Instagram można śledzić relację z przekazania karm dla poszczególnych placówek.

czytaj

Świetny wynik trzeciej cegiełki charytatywnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży trzeciego numeru Pets World wyniósł 30 221,40 zł.

czytaj

Charytatywne koszulki już dostępne

Chcesz wyglądać modnie, głosić światu przekaz dzięki unikatowemu nadrukowi, a jednocześnie pomagać?

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz