„Dopóki ktoś nie umiłował zwierzęcia, część jego duszy pozostaje nieobudzona” – Anatole France

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych osób, których pasją i wielkim zamiłowaniem są zwierzęta. Od lat pracujemy w jednej firmie i wspólnie tworzymy wiele projektów. Teraz nasze siły skierowaliśmy na pomoc zwierzętom. W naszym kwartalniku znajdziecie Państwo artykuły z różnych dziedzin branży zoologicznej. Współpracujemy z cenionymi hodowcami, lekarzami weterynarii, behawiorystami, specjalistami od spraw żywienia a także ludźmi związanymi z Pet Biznesem.

Co nas wyróżnia?

Artykuły w Pets World mają za zadanie odpowiedzieć na często zadawane przez właścicieli zwierząt domowych pytania. Głównym celem naszej gazety jest pomoc czytelnikom w jeszcze lepszej opiece, żywieniu i pielęgnacji zwierząt domowych. W każdym numerze dostępny będzie wywiad z gwiazdą. Celebrytów zapytamy o ich pupili oraz o emocje jakie towarzyszą im w wspólnym spędzaniu czasu ze swoimi podopiecznymi. Zapraszamy także do lektury bloga, na którym będziemy umieszczać ciekawostki i pomocne artykuły. Nasz kwartalnik to nie tylko słowo pisane. To także co nieco dla dzieci, krzyżówka z nagrodami, a także kącik eksperta, gdzie można skierować swoje pytania i wątpliwości. Dzięki kalendarzowi świąt zwierząt będziesz na bieżąco z aktualnymi świętami i nie zapomnisz o prezencie dla swojego pupila.

Dlaczego stworzyliśmy gazetę?

Lubimy pomagać, a przede wszystkim chcemy pomagać! W Polsce jest wiele potrzebujących zwierząt, dlatego celem naszej gazety jest zbieranie funduszy na ich leczenie, sterylizację, znalezienie domu i wiele innych. W każdym numerze dochód z kwartalnika Pets World zostanie przeznaczony na szczytny cel. Możemy to uzyskać między innymi dzięki pomocy sklepów zoologicznych. To właśnie oni sprawili, że nasza gazeta jest do nabycia w całej Polsce. Wyniki naszej wspólnej pracy  będą relacjonowane w Social Mediach i na stronie internetowej. Wszystko to robimy z myślą o Was i oczywiście o zwierzętach! Serdecznie zapraszamy do lektury!

Kupujesz – czytasz – pomagasz!

  • „Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego” – Josh Billings

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz