„Miłość i współczucie to rzeczy niezbędne, nie luksusowe. Bez nich ludzkość nie przetrwa” – Dalajlama

sara przytulska

redaktor naczelna

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia ze specjalizacją Handel Zagraniczny, a następnie studia menadżerskie podyplomowe.

Obecnie zawodowo Project manager w Firmie Hobby i Redaktor Naczelna w magazynie Pets World. Szczęśliwa mama dwójki przedszkolaków a także posiadaczka 2 psów (buldożek francuski Bianca i Cavalier Charles King Spaniel o imieniu Goldie) oraz kota KIKI. Jej życiową pasją jest event planning oraz wystrój wnętrz.
Marzy o wydaniu własnej książki oraz pomocy coraz większej liczbie potrzebujących zwierząt.

beata Ślefarska

redaktor

Ukończyła studia Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Pisarka z zamiłowania. Wielka pasjonatka książek kryminalnych. W wolnym czasie nabija kilometry na swoim rowerze.

W redakcji pomaga jej lekkie pióro. Miłość do zwierząt posiada od najmłodszych lat. Z branżą zoologiczną związana od 2016 roku. Chętnie pomaga wszystkim zwierzętom. Aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych i wolontariacie. Prywatnie właścicielka kota o imieniu Perełka. Od kilku lat skutecznie rozwija swoje umiejętności w marketingu.

robert chruściński

redaktor

Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej na UMK. Następnie ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Public Relations i Strategiczne Komunikowanie w firmach.

Uwielbia las i przyrodę. Jak twierdzi najlepiej odpoczywa jeżdżąc na rowerze lub godzinami spacerując po lesie. W wolnych chwilach czyta o zarządzaniu kryzysowym marek oraz rebrandingu. Kocha sport i motoryzację. Od ponad 20 lat wielki miłośnik żużla. Jest również fanem piłki nożnej, tenisa i hokeja na lodzie.

malwina szargan

redaktor

Ukończyła studia inżynierskie na kierunku Logistyka, a następnie uzyskała tytuł magistra na kierunku Zarządzanie. W dziale marketingu pracuje od początku swojej kariery zawodowej.

Pasjonatka Mediów Społecznościowych i ich siły przekazu. Nieustannie zgłębia tajniki Internetu. Stara się wykorzystać media do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom. Z łatwością przelewa swoje myśli na papier. Czerpie radość z możliwości wniesienia swoich pomysłów w świat zoologii. Prywatnie miłośniczka psów.

Alicja Junkiert

grafik

z wykształcenia pedagog i organizator reklamy. Grafik od 2010 r. W redakcji odpowiada za identyfikację wizualną Pets World. Zaprojektowała layout gazety i strony www. największą przyjemność czerpie z projektowania okładki magazynu.

Na co dzień dowodzi działem graficznym w firmie Hobby. Interesuje ją design, projektowanie reklamowe i nade wszystko – Corporate Identity (nadawanie markom, liniom produktowym tożsamości).
Razem z mężem i dziećmi uciekła z miasta, zamieszkała na odludziu by zbliżyć się do natury. Patrzy w gwiazdy, zbiera zioła i obserwuje codzienność zwierząt. Jest miłośniczką zwierząt wolnożyjących.

natalia Kipczak

grafik

Absolwentka grafiki warsztatowej, o profilu serigrafia na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Uczestniczka wielu wystaw krajowych oraz międzynarodowych, w dziedzinie grafiki artystycznej.

Skupia uwagę na łączeniu grafiki użytkowej z artystyczną. Poprawia jakość estetyczną przedmiotów codziennego użytku. Zaprojektowała tarczę dla logo gazety Pets Word.
Pasjonuje się historią, historią sztuki, operą oraz światem fantasy. W projektach kreatywnych inspirację czerpie z fauny i flory. Szczęśliwa właścicielka Owczarka Szwajcarskiego o imieniu Haku.

agata musialska

grafik

Z pasji zajmuje się fotografią, zawodowo jest grafikiem komputerowym, specjalistą do spraw marketingu internetowego.
Najważniejsze cechy na jej stanowisku to kreatywność, samodzielność oraz chęć tworzenia. Posiada głód wiedzy oraz podąża za ciągle zmieniającymi się trendami.

Prywatnie właścicielka dwóch kotów uratowanych z ulicy, wolontariuszka ratująca bezdomne i niechciane zwierzęta, organizatorka cyklicznej imprezy ”Dzień Kundelka” w swoim mieście oraz małych eventów dla bezdomnych zwierząt. Miłośniczka motoryzacji, wędrówek górskich oraz wycieczek rowerowych.

„Psy nie są całym naszym życiem, ale sprawiają, że nasze życie jest całe” – Roger Caras