„Miłość i współczucie to rzeczy niezbędne, nie luksusowe. Bez nich ludzkość nie przetrwa” – Dalajlama

Sara Przytulska

redaktor naczelna

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia ze specjalizacją Handel Zagraniczny, a następnie studia menadżerskie podyplomowe.

Obecnie zawodowo Project manager w Firmie Hobby i Redaktor Naczelna w magazynie Pets World. Szczęśliwa mama dwójki przedszkolaków a także posiadaczka 2 psów (buldożek francuski Bianca i Cavalier Charles King Spaniel o imieniu Goldie) oraz kota KIKI. Jej życiową pasją jest event planning oraz wystrój wnętrz.
Marzy o wydaniu własnej książki oraz pomocy coraz większej liczbie potrzebujących zwierząt.

Beata Różańska

redaktor

Ukończyła studia Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Pisarka z zamiłowania. Wielka pasjonatka książek kryminalnych. W wolnym czasie nabija kilometry na swoim rowerze.

W redakcji pomaga jej lekkie pióro. Miłość do zwierząt posiada od najmłodszych lat. Z branżą zoologiczną związana od 2016 roku. Chętnie pomaga wszystkim zwierzętom. Aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych i wolontariacie. Prywatnie właścicielka kota o imieniu Perełka. Od kilku lat skutecznie rozwija swoje umiejętności w marketingu.

Robert Chruściński

redaktor

Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej na UMK. Następnie ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Public Relations i Strategiczne Komunikowanie w firmach.

Uwielbia las i przyrodę. Jak twierdzi najlepiej odpoczywa jeżdżąc na rowerze lub godzinami spacerując po lesie. W wolnych chwilach czyta o zarządzaniu kryzysowym marek oraz rebrandingu. Kocha sport i motoryzację. Od ponad 20 lat wielki miłośnik żużla. Jest również fanem piłki nożnej, tenisa i hokeja na lodzie.

Tomasz Trzciński

redaktor

Ukończył studia na kierunku Design w Biznesie o specjalności Projektowanie marki i wizerunku firmy. W dziale marketingu pracuje od początku swojej kariery zawodowej.

Pasjonat akwarystyki i innowacyjnych rozwiązań w marketingu online. Prywatnie właściciel dwóch psów, kota oraz rybek. Nieustannie zgłębia tajniki Internetu. Stara się wykorzystać media do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom. Z łatwością przelewa swoje myśli na papier. Czerpie radość z możliwości wniesienia swoich pomysłów w świat zoologii.

Alicja Junkiert

grafik

z wykształcenia pedagog i organizator reklamy. Grafik od 2010 r. W redakcji odpowiada za identyfikację wizualną Pets World. Zaprojektowała layout gazety i strony www. największą przyjemność czerpie z projektowania okładki magazynu.

Na co dzień dowodzi działem graficznym w firmie Hobby. Interesuje ją design, projektowanie reklamowe i nade wszystko – Corporate Identity (nadawanie markom, liniom produktowym tożsamości).
Razem z mężem i dziećmi uciekła z miasta, zamieszkała na odludziu by zbliżyć się do natury. Patrzy w gwiazdy, zbiera zioła i obserwuje codzienność zwierząt. Jest miłośniczką zwierząt wolnożyjących.

Natalia Kipczak

grafik

Absolwentka grafiki warsztatowej, o profilu serigrafia na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Uczestniczka wielu wystaw krajowych oraz międzynarodowych, w dziedzinie grafiki artystycznej.

Skupia uwagę na łączeniu grafiki użytkowej z artystyczną. Poprawia jakość estetyczną przedmiotów codziennego użytku. Zaprojektowała tarczę dla logo gazety Pets Word.
Pasjonuje się historią, historią sztuki, operą oraz światem fantasy. W projektach kreatywnych inspirację czerpie z fauny i flory. Szczęśliwa właścicielka Owczarka Szwajcarskiego o imieniu Haku.

„Psy nie są całym naszym życiem, ale sprawiają, że nasze życie jest całe” – Roger Caras