„Miłość i współczucie to rzeczy niezbędne, nie luksusowe. Bez nich ludzkość nie przetrwa” – Dalajlama

Sara Przytulska

redaktor naczelna

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia ze specjalizacją Handel Zagraniczny, a następnie studia menadżerskie podyplomowe.

Obecnie zawodowo Project manager w Firmie Hobby i Redaktor Naczelna w magazynie Pets World. Szczęśliwa mama dwójki przedszkolaków a także posiadaczka 2 psów (buldożek francuski Bianca i Cavalier Charles King Spaniel o imieniu Goldie) oraz kota KIKI. Jej życiową pasją jest event planning oraz wystrój wnętrz.
Marzy o wydaniu własnej książki oraz pomocy coraz większej liczbie potrzebujących zwierząt.

Robert Chruściński

redaktor

Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej na UMK. Następnie ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Public Relations i Strategiczne Komunikowanie w firmach.

Uwielbia las i przyrodę. Jak twierdzi najlepiej odpoczywa jeżdżąc na rowerze lub godzinami spacerując po lesie. W wolnych chwilach czyta o zarządzaniu kryzysowym marek oraz rebrandingu. Kocha sport i motoryzację. Od ponad 20 lat wielki miłośnik żużla. Jest również fanem piłki nożnej, tenisa i hokeja na lodzie.

Jarek Brzeski

redaktor

Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej na UMK w Toruniu. Przez blisko 10 lat związany z lokalnymi mediami, w których pracował jako dziennikarz radiowy i telewizyjny.

W branży marketingowej od 2018 roku. Specjalizuje się w marketingu treści, ze szczególnym uwzględnieniem blogowania i podcastingu. W obszarze jego zawodowych zainteresowań jest też wideo marketing i personal branding.

Wielki miłośnik muzyki, przyrody i aktywnego wypoczynku. W czasie wolnym jego wybór pada na dobry koncert lub grę w piłkę nożną. Chętnie sięga też po książki. Zazwyczaj są to biografie przedsiębiorców, muzyków i sportowców.

Natalia Kipczak

grafik

Absolwentka grafiki warsztatowej, o profilu serigrafia na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Uczestniczka wielu wystaw krajowych oraz międzynarodowych, w dziedzinie grafiki artystycznej.

Skupia uwagę na łączeniu grafiki użytkowej z artystyczną. Poprawia jakość estetyczną przedmiotów codziennego użytku. Zaprojektowała tarczę dla logo gazety Pets Word.
Pasjonuje się historią, historią sztuki, operą oraz światem fantasy. W projektach kreatywnych inspirację czerpie z fauny i flory. Szczęśliwa właścicielka Owczarka Szwajcarskiego o imieniu Haku.

„Psy nie są całym naszym życiem, ale sprawiają, że nasze życie jest całe” – Roger Caras