Akcja sterylizacja – podsumowanie

Co osiągnęliśmy? Udało nam się pomóc blisko 200 kotom!
AUTOR: Pets World

Czas czytania: 1 min

W grudniu rozpoczęliśmy nasz autorski program Akcja Sterylizacja. Nawiązaliśmy współpracę z pięcioma stowarzyszeniami z różnych rejonów Polski:

– Stowarzyszenie Bydgoski Klub Przyjaciół Zwierząt Animals

– Strefa Kota Stowarzyszenie dla Bytowskich Kotów

– Stowarzyszenie Kociarka ze Szczecina

– Stowarzyszenie Koty Prezesowej z Brwinowa

– Alternatywa Zielonogórska

Organizacje te zajmują się wyłapywaniem bezdomnych kotów i dostarczaniem ich do wybranych, lokalnych gabinetów weterynaryjnych, gdzie przeprowadzane są zabiegi sterylizacyjne. Dzięki Waszej pomocy udało nam się jak do tej pory sfinansować 124 sterylizacji oraz 69 kastracji. A to dopiero początek – przed nami jeszcze sporo pracy i wiele zabiegów do realizacji.

Wybrane dla Ciebie

Posłuchaj relacji z otwarcia nowego sklepu sieci Family Pets & Zoo (podcast)

W środę, 21 lutego 2024 roku sieć sklepów Family Pets & Zoo, która jest naszym partnerem, powiększyła się o kolejną lokalizację. Posłuchaj relacji z otwarcia nowego sklepu w Bełchatowie.

czytaj

Ruszyliśmy z Pets World Podcast!

Kochasz zwierzęta? Słuchasz podcastów? To dobrze się składa. We wtorek, 27 lutego opublikowaliśmy premierowy odcinek Pets World Podcast. Posłuchaj!

czytaj

Poznaj wynik ósmej cegiełki charytatywnej

Kochani bardzo dziękujemy za zaangażowanie w nasze akcje! Tym razem dzięki zbiórce z dochodu ze sprzedaży naszego magazynu – cegiełki charytatywnej nr 8 będziemy pomagać placówką, które opiekują się i ratują dzikie zwierzęta!

czytaj

Świetny wynik piątej cegiełki charytatywnej Pets World!

Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World nr 5 zostanie przeznaczona na kontynuację akcji sterylizacja.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz