Ruszyliśmy z Pets World Podcast!

Kochasz zwierzęta? Słuchasz podcastów? To dobrze się składa. We wtorek, 27 lutego opublikowaliśmy premierowy odcinek Pets World Podcast. Posłuchaj!
AUTOR: Pets World

Czas czytania: 1 min

Gościem pierwszego odcinka była Sara Przytulska, szefowa Fundacji Pets World oraz redaktor naczelna kwartalnika „Pets World”. Z materiału dowiesz się między innymi, w jakich obszarach działa fundacja, ilu zwierzakom udało się pomóc od 2020 roku, gdzie zgłosić nielegalne hodowle psów oraz czego możecie się spodziewać po kolejnych epizodach Pets World Podcast.

Cykliczna audycja z udziałem ekspertów z dziedziny zoologii jest nowym, autorskim projektem edukacyjnym Fundacji Pets World. Do udziału w programie zaprosimy trenerów, behawiorystów, lekarzy weterynarii, pasjonatów zoologii oraz partnerów podcastu.

Nowe odcinki będziemy publikować co dwa tygodnie, we wtorki w godzinach porannych. Podcast jest dostępny na Spotify oraz w pozostałych aplikacjach podcastowych. Słuchaj Pets World Podcast i poznawaj z nami fascynujący świat zwierząt.

Fundacja Pets World powstała w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, wielkiej miłośniczki zwierząt. Więcej o fundacji przeczytasz tutaj.

Do usłyszenia!

Redakcja Pets World

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE

Wielka WOOFowska 2024 (podcast)

Dlaczego Twój pies niszczy zabawki? (podcast)

Na czym polega dogoterapia? (podcast, zdjęcia)

Jak założyć akwarium? Relacja z marketu zoologicznego w Świeciu (podcast, zdjęcia)

Posłuchaj relacji z otwarcia nowego marketu zoologicznego Family Pets & Zoo w Bełchatowie

Wybrane dla Ciebie

Aksolotl. Płaz, który wygląda jak jaszczurka

W świecie zwierząt istnieje wiele fascynujących stworzeń, ale niewiele z nich budzi takie zdumienie i zainteresowanie jak aksolotl, czyli ambystoma meksykańska. Ten pochodzący z Meksyku, unikalny płaz stał się obiektem intensywnych badań naukowych, a jego niezwykłe zdolności regeneracyjne
i niepowtarzalny wygląd uczyniły go ulubieńcem w akwariach na całym świecie. Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego jeszcze aksolotl jest tak wyjątkowy.

czytaj

Jak zapewnić papudze rozrywkę?

Zapewnienie atrakcji środowiska, gier, zabaw i możliwości żerowania jest niezwykle istotne dla zdrowia i dobrego samopoczucia papug w niewoli. Papugi są istotami o wyjątkowo rozwiniętych zdolnościach intelektualnych. Potrzebują stałej stymulacji psychicznej i fizycznej, aby zachować zdrowie.

czytaj

Centrum Adopcyjne Gryzoni w Szczecinie – rozmowa z Karoliną Zabielską (podcast, zdjęcia)

Myślisz o adoptowaniu koszatniczki, szczura, myszoskoczka lub chomika? Od zawsze chciałaś mieć królika? A może lubisz pomagać i chciałabyś wesprzeć działania miłośników zwierząt? Posłuchaj 12. odcinka Pets World Podcast, w którym na temat działalności Centrum Adopcyjnego Gryzoni w Szczecinie porozmawialiśmy z Karoliną Zabielską.

czytaj

Królik hodowlany czy miniaturka – którego wybrać?

Czytając ten tekst zapewne przygotowujesz się na przyjęcie do domu uszaka. Warto znać wszystkie za i przeciw danym typom królików, zanim podejmie się decyzję. Przedstawiamy porównanie potrzeb poszczególnych rodzajów królików, co pomoże ci wybrać uszaka odpowiedniego dla ciebie.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz