Jak założyć akwarium? Relacja z marketu zoologicznego Family Pets & Zoo w Świeciu (podcast, zdjęcia)

Jak założyć akwarium? Jakie są najczęstsze błędy początkujących akwarystów? Posłuchaj najnowszego odcinka Pets World Podcast, który nagraliśmy w markecie zoologicznym Family Pets & Zoo w Świeciu.
AUTOR: Pets World

Czas czytania: 3 min

SZÓSTY ODCINEK PETS WORLD PODCAST

Z szóstego odcinka Pets World Podcast dowiesz się między innymi:

– czym są i za co odpowiadają bakterie nitryfikacyjne

jak od początku założyć akwarium, czyli od zera do akwarysty

– jak często i w jakich proporcjach należy wymieniać wodę w akwarium

– które zwierzęta domowe cieszą się największą popularnością wśród klientów

– jak długo trwa dojrzewanie akwarium i po jakim czasie możemy wpuścić do akwarium pierwsze ryby.

O CZYM MÓWIMY W PETS WORLD PODCAST?

Cykliczna audycja z udziałem ekspertów z dziedziny zoologii jest nowym, autorskim projektem edukacyjnym Fundacji Pets World. Do udziału w programie zapraszamy trenerów, behawiorystów, lekarzy weterynarii, pasjonatów zoologii oraz partnerów podcastu. 

Nowe odcinki publikujemy co dwa tygodnie, we wtorki w godzinach porannych. Podcast jest dostępny na Spotify oraz w pozostałych aplikacjach podcastowych. Słuchaj Pets World Podcast i poznawaj z nami fascynujący świat zwierząt.

Fundacja Pets World powstała w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, wielkiej miłośniczki zwierząt. Więcej o fundacji przeczytasz tutaj.

Do usłyszenia!

Redakcja Pets World

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE

Ruszyliśmy z Pets World Podcast!

Wielka WOOFowska 2024 (podcast)

Dlaczego Twój pies niszczy zabawki? (podcast)

Na czym polega dogoterapia? Rozmowa z Mateuszem Cychem (podcast, zdjęcia)

Posłuchaj relacji z otwarcia nowego marketu zoologicznego sieci Family Pets & Zoo w Bełchatowie (podcast)

Wybrane dla Ciebie

Czy aby na pewno mruczący kot to szczęśliwy kot?

Kocie mruczenie jest uznawane za jeden z najbardziej relaksujących dźwięków na świecie. Mruczą nie tylko koty domowe, ale także duże, dzikie gatunki. Każdy gatunek wytwarza trochę inny dźwięk, co wynika z różnic anatomicznych. To, co my nazywamy mruczeniem to niskiej częstotliwości wibracje.

czytaj

Które psy są z włosem?

Przyjęło się sądzić, iż psy posiadające włosy nie uczulają. Są więc doskonałe dla alergików. Jakie rasy psów posiadają włosy zamiast sierści?

czytaj

Myślenie, które szkodzi. Mity o psach

Na powszechne wyobrażenia o psach wpływa wiele czynników: antropomorfizacja, kultura i rozrywka (filmy, książki) oraz opowieści przekazywane słownie, które niewiele mają wspólnego z aktualną wiedzą na temat kynologii. Nawet wśród właścicieli psów nadal funkcjonuje wiele mitów o psach. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze, fałszywe przekonania na temat psich zachowań oraz sposobu ich funkcjonowania.

czytaj

Co słyszy Twój pupil, gdy mówisz „dobry pies”?

Jednym z popularnych psich mitów jest twierdzenie, że psy rozumieją wyłącznie intonację, a nie znaczenie ludzkiej mowy. Jak jest naprawdę?
Z pewnością nie ma sensu opowiadanie swojemu sznaucerowi, jak było dzisiaj w pracy, bo nasz towarzysz niewiele z tego zrozumie. Nie oznacza to jednak, że psy nie mają zdolności rozumienia niektórych słów.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz