Posłuchaj relacji z otwarcia nowego sklepu sieci Family Pets & Zoo (podcast)

W środę, 21 lutego 2024 roku sieć sklepów Family Pets & Zoo, która jest naszym partnerem, powiększyła się o kolejną lokalizację. Posłuchaj relacji z otwarcia nowego sklepu w Bełchatowie.
AUTOR: Pets World

Czas czytania: 1 min

Redakcja Pets World Podcast była na miejscu z kamerą i mikrofonem, nasłuchując odgłosów zwierząt. Porozmawialiśmy też z pracownikami i pierwszymi klientami nowego marketu zoologicznego w galerii „Olimpia” w Bełchatowie. Posłuchaj relacji!

Sieć marketów zoologicznych Family Pets & Zoo liczy obecnie 33 lokalizacje. Na środę, 20 marca zaplanowano otwarcie nowego sklepu w Świeciu, a już 17 kwietnia nasi przyjaciele z Family Pets & Zoo zaproszą pierwszych klientów do nowego marketu w Lesznie. W kolejnych tygodniach Family Pets & Zoo zawita też do Warszawy. Listę wszystkich marketów znajdziesz tutaj.

Pets World Podcast to cykliczna audycja z udziałem ekspertów z dziedziny zoologii. Jest to nowy, autorski projekt edukacyjny Fundacji Pets World. Do udziału w programie zapraszamy trenerów, behawiorystów, lekarzy weterynarii, pasjonatów zoologii oraz partnerów podcastu. Nowe odcinki będziemy publikować co dwa tygodnie, we wtorki w godzinach porannych. Podcast jest dostępny na Spotify oraz w pozostałych aplikacjach podcastowych. Słuchaj Pets World Podcast i poznawaj z nami fascynujący świat zwierząt.

Do usłyszenia!

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE

Ruszyliśmy z Pets World Podcast!

Wybrane dla Ciebie

Aksolotl. Płaz, który wygląda jak jaszczurka

W świecie zwierząt istnieje wiele fascynujących stworzeń, ale niewiele z nich budzi takie zdumienie i zainteresowanie jak aksolotl, czyli ambystoma meksykańska. Ten pochodzący z Meksyku, unikalny płaz stał się obiektem intensywnych badań naukowych, a jego niezwykłe zdolności regeneracyjne
i niepowtarzalny wygląd uczyniły go ulubieńcem w akwariach na całym świecie. Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego jeszcze aksolotl jest tak wyjątkowy.

czytaj

Jak zapewnić papudze rozrywkę?

Zapewnienie atrakcji środowiska, gier, zabaw i możliwości żerowania jest niezwykle istotne dla zdrowia i dobrego samopoczucia papug w niewoli. Papugi są istotami o wyjątkowo rozwiniętych zdolnościach intelektualnych. Potrzebują stałej stymulacji psychicznej i fizycznej, aby zachować zdrowie.

czytaj

Centrum Adopcyjne Gryzoni w Szczecinie – rozmowa z Karoliną Zabielską (podcast, zdjęcia)

Myślisz o adoptowaniu koszatniczki, szczura, myszoskoczka lub chomika? Od zawsze chciałaś mieć królika? A może lubisz pomagać i chciałabyś wesprzeć działania miłośników zwierząt? Posłuchaj 12. odcinka Pets World Podcast, w którym na temat działalności Centrum Adopcyjnego Gryzoni w Szczecinie porozmawialiśmy z Karoliną Zabielską.

czytaj

Królik hodowlany czy miniaturka – którego wybrać?

Czytając ten tekst zapewne przygotowujesz się na przyjęcie do domu uszaka. Warto znać wszystkie za i przeciw danym typom królików, zanim podejmie się decyzję. Przedstawiamy porównanie potrzeb poszczególnych rodzajów królików, co pomoże ci wybrać uszaka odpowiedniego dla ciebie.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz