Świetny wynik piątej cegiełki charytatywnej Pets World!

Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World nr 5 zostanie przeznaczona na kontynuację akcji sterylizacja.
AUTOR: Pets World

Czas czytania: 1 min

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży piątego numeru Pets World wyniósł 28 224,70 zł. W imieniu Fundacji Pets World serdecznie dziękujemy każdemu z Was za wsparcie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wspólnie wspomóc zwierzęta w naszym kraju będące w potrzebie. Uzyskaną kwotę ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World nr 5 przeznaczymy na kontynuację akcji sterylizacja.

Cały dochód ze sprzedaży magazynu zostanie przekazany wybranym placówkom weterynaryjnym na kastrację i sterylizację bezdomnych kotów! Już wkrótce dowiecie się o szczegółach akcji oraz liście placówek w całej Polsce! Tymczasem dziękujemy za wsparcie naszej Fundacji poprzez zakup cegiełek charytatywnych!

Wybrane dla Ciebie

Posłuchaj relacji z otwarcia nowego sklepu sieci Family Pets & Zoo (podcast)

W środę, 21 lutego 2024 roku sieć sklepów Family Pets & Zoo, która jest naszym partnerem, powiększyła się o kolejną lokalizację. Posłuchaj relacji z otwarcia nowego sklepu w Bełchatowie.

czytaj

Ruszyliśmy z Pets World Podcast!

Kochasz zwierzęta? Słuchasz podcastów? To dobrze się składa. We wtorek, 27 lutego opublikowaliśmy premierowy odcinek Pets World Podcast. Posłuchaj!

czytaj

Poznaj wynik ósmej cegiełki charytatywnej

Kochani bardzo dziękujemy za zaangażowanie w nasze akcje! Tym razem dzięki zbiórce z dochodu ze sprzedaży naszego magazynu – cegiełki charytatywnej nr 8 będziemy pomagać placówką, które opiekują się i ratują dzikie zwierzęta!

czytaj

Akcja sterylizacja – podsumowanie

Co osiągnęliśmy? Udało nam się pomóc blisko 200 kotom!

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz