Świetny wynik piątej cegiełki charytatywnej Pets World!

Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World nr 5 zostanie przeznaczona na kontynuację akcji sterylizacja.
AUTOR: Pets World

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży piątego numeru Pets World wyniósł 28 224,70 zł. W imieniu Fundacji Pets World serdecznie dziękujemy każdemu z Was za wsparcie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wspólnie wspomóc zwierzęta w naszym kraju będące w potrzebie. Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World nr 5 zostanie przeznaczona na kontynuację akcji sterylizacja. Cały ten dochód ze sprzedaży magazynu zostanie przekazany wybranym placówką weterynaryjnym na kastrację i sterylizację bezdomnych kotów! Już wkrótce dowiecie się o szczegółach akcji oraz liście placówek w całej Polsce! Tymczasem dziękujemy za wsparcie naszej Fundacji poprzez zakup naszych cegiełek charytatywnych!

Wybrane dla Ciebie

Poznaj wynik ósmej cegiełki charytatywnej

Kochani bardzo dziękujemy za zaangażowanie w nasze akcje! Tym razem dzięki zbiórce z dochodu ze sprzedaży naszego magazynu – cegiełki charytatywnej nr 8 będziemy pomagać placówką, które opiekują się i ratują dzikie zwierzęta!

czytaj

Akcja sterylizacja – podsumowanie

Co osiągnęliśmy? Udało nam się pomóc blisko 200 kotom!

czytaj

Pełna miska dla schroniska

1000 kg karmy przekazaliśmy dla akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska” w aplikacji mobilnej MyPetStory.

czytaj

Poznaj wynik czwartej cegiełki charytatywnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży czwartego numeru Pets World wyniósł 25 871,17 zł. W imieniu Fundacji Pets World serdecznie dziękujemy każdemu z Was za wsparcie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wspólnie wspomóc zwierzęta w naszym kraju będące w potrzebie. Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World […]

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz