Pełna miska dla schroniska

1000 kg karmy przekazaliśmy dla akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska” w aplikacji mobilnej MyPetStory.
AUTOR: Pets World

1000 kg karmy przekazaliśmy dla akcji charytatywnej „Pełna miska dla schroniska” w aplikacji mobilnej MyPetStory. Zebrana karma Happy Dog Polska trafiła do Stowarzyszenia Cztery Łapy Żuromin, zajmującego się pomocą bezdomnym zwierzętom. Pomogli już niemal 100 podopiecznym choć działają niecały rok!

Aby pomóc wystarczy zainstalować aplikację MyPetStory i codziennie z niej korzystać. Dzięki temu napełniamy wirtualne miski, które zamieniają się w porcje prawdziwej karmy Happy Dog.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Wybrane dla Ciebie

Poznaj wynik ósmej cegiełki charytatywnej

Kochani bardzo dziękujemy za zaangażowanie w nasze akcje! Tym razem dzięki zbiórce z dochodu ze sprzedaży naszego magazynu – cegiełki charytatywnej nr 8 będziemy pomagać placówką, które opiekują się i ratują dzikie zwierzęta!

czytaj

Akcja sterylizacja – podsumowanie

Co osiągnęliśmy? Udało nam się pomóc blisko 200 kotom!

czytaj

Świetny wynik piątej cegiełki charytatywnej Pets World!

Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World nr 5 zostanie przeznaczona na kontynuację akcji sterylizacja.

czytaj

Poznaj wynik czwartej cegiełki charytatywnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dochód ze sprzedaży czwartego numeru Pets World wyniósł 25 871,17 zł. W imieniu Fundacji Pets World serdecznie dziękujemy każdemu z Was za wsparcie. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wspólnie wspomóc zwierzęta w naszym kraju będące w potrzebie. Uzyskana kwota ze sprzedaży naszej letniej cegiełki charytatywnej magazynu Pets World […]

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz