Pierwsza fundacja obdarowana

Dzięki wsparciu czytelników kwartalnika Pets World, udało zebrać się ponad 22 tys. zł na rzecz Fundacji For Animals, która prowadzi akcję sterylizacji na terenie całego kraju.
AUTOR: Pets World

Miło nam poinformować, że dochód ze sprzedaży pierwszej cegiełki charytatywnej, a więc kwartalnika Pets World wyniósł 22 573,61 zł. Cała kwota powędrowała do Fundacji For Animals, która jest organizatorem ogólnopolskiej akcji sterylizacji wszystkich zwierząt. Każdemu kto przyczynił się do takiego sukcesu chcemy serdecznie podziękować. Dzięki Waszemu wsparciu los zwierząt z pewnością ulegnie poprawie.

Aktualnie w sprzedaży jest trzeci numer kwartalnika Pets World. Każdy z Was może go kupić w sklepie stacjonarnym. Lista punktów sprzedaży, w których znajdują się cegiełki charytatywne jest TUTAJ. Jeśli Wasz sklep zoologiczny nie posiada w ofercie kwartalnika Pets World, to napiszcie do nas na fundacja@petsworld.com.pl – postaramy się, aby w najbliższym czasie pojawiła się taka możliwość. Oczywiście możecie również zakupić cegiełkę charytatywną na sklep.petsworld.com.pl, gdzie istnieje możliwość zakupienia wszystkich numerów jednocześnie.

Fundacja Pets World została założona w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, wielkiej miłośniczki zwierząt, której pasja była również asumptem do powstania ogólnopolskiego kwartalnika Pets World, przeznaczonego dla właścicieli zwierząt domowych. Siedziba fundacji Pets World mieści się w Kobylarni koło Bydgoszczy.

Strona główna fundacji

Wybane dla Ciebie

Pets World pomógł kolejnej fundacji

Dzięki drugiej cegiełce charytatywnej Pets World udało zebrać się 20 176,29 zł. Całość kwoty została przekazana Fundacji La Fauna.

czytaj

Zostań fundatorem

Przekonaj się, że pomaganie jest banalnie proste. Zostań jednym z fundatorów Fundacji Pets World. Zobacz jak możesz pomóc.

czytaj

Zostań wolontariuszem

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt i nie jest Ci obojętny ich los, zostań wolontariuszem Fundacji Pets World. Zobacz jakie to proste.

czytaj

Pobierz banner i wspieraj Pets World

Teraz każdy kto posiada stronę internetową może w prosty sposób pomóc nam w dotarciu do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz