Koszulki już w sprzedaży

Limitowana koszulka charytatywna "No Pets No World" już w sprzedaży! Chcesz wyglądać modnie, głosić światu przekaz dzięki unikatowemu nadrukowi, a jednocześnie pomagać? Dobrze trafiłaś! Wejdź na nasz sklep i nie zwlekaj z zakupem. Ilość koszulek jest ograniczona.
AUTOR: Redakcja

„No Pets No World”

Modna, damska koszulka charytatywna Fundacji Pets World z limitowanej kolekcji „No Pets No World” została przygotowana dla kobiet chcących realnie pomagać potrzebującym zwierzętom.

Biała koszulka posiada dopasowany krój ze szwami bocznymi oraz szew wzmacniający na ramionach. Jej kolor i delikatny nadruk sprawiają, że sprawdzi się idealnie z wieloma stylizacjami. Pasuje zarówno do jasnych jeasnów jak i czarnych spodni. T-shirt posiada także satynową metkę Fundacji Pets World.

Napis na koszulce „No Pets No World”, niesie za sobą wielki przekaz. Życie na świecie nie mogłoby funkcjonować gdyby nie otaczające nas zwierzęta. Nie chodzi tylko o te, które nam codziennie towarzyszą, ale także inne, o których codziennie nie myślimy a mają ogromny wpływ na funkcjonowanie świata. Zwierzęta to nie tylko nasi przyjaciele ale także kompanii w życiu na planecie Ziemia.

Skład: 100% bawełna. Koszulka dostępna jest w trzech rozmiarach: S, M i L

Wejdź na nasz sklep i już teraz zamów swoją koszulkę!

I co najważniejsze. Drodzy czytelnicy cały dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany Fundacji Pets World, która wspiera zwierzęta będące w potrzebie.  

Sara Przytulska – redaktor naczelna i Prezes Fundacji Pets World.

Fot.Daria Krachko

Wybane dla Ciebie

Jesień naszych ptaków

Jesień to pora roku, kiedy bujna wegetacja roślin staje się li tylko pięknym wspomnieniem, a drzewa i krzewy pokrywają się ciepłymi barwami ciemnego złota, burgunda i ochry. To pora roku, gdy wiele kręgowców lądowych zaczyna gromadzić zapasy na zimę i szukać ustronnego miejsca, by popaść w stan odrętwienia. Ale jesień to również pora niesłychanie ważna dla ptaków – zarówno dla tych migrujących (przylatujących i odlatujących), jak i dla tych, które pędzą na obszarze naszego kraju osiadły tryb życia.

czytaj

Miejsca przyjazne zwierzętom: Hotel Lake Hill Resort & SPA

Miejsca przyjazne zwierzętom to stała rubryka w której możecie państwo dowiedzieć się, gdzie warto podróżować ze swoim pupilem. Na naszej liście znajdą się hotele, pensjonaty i restauracje z całej Polski. Znasz takie miejsce? Napisz do nas na redakcja@petsworld.com.pl i opowiedz, dlaczego to właśnie wybrane przez Ciebie miejsce powinniśmy opisać w następnym numerze.
Jako następny na naszej liście uplasował się Hotel Lake Hill Resort & SPA położony nad Zalewem Sosnówka. W murach tego pięknego obiektu nie brakuje czworonożnych mieszkańców.

czytaj

Zachowania agresywne u psów

Czym są zachowania agresywne? Jest to określenie wieloznaczne, zależnie od dziedziny czy autora możemy natknąć się różne definicje. Na potrzeby niniejszego artykułu posłużymy się definicją zaproponowaną przez Brendę Aloff, według której zachowania agresywne to groźby i wyzwania, kończące się konfrontacją lub poddaniem się. Podchodząc do zagadnienia funkcjonalnie celem prezentowania przez psy zachowań agresywnych jest zyskanie dostępu do bodźca, uniknięcie go lub ucieczka przed nim. Mogą one przybrać postać fizycznego ataku, lub grożenia.

czytaj

Łysienie u papug ma wiele postaci

Bywa że ktoś do mnie telefonuje i pyta: „Co to za ptaszek, taki mały, żółtawy?”. I wtedy odpowiadam: „Kulczyk, dzwoniec, trznadel, pliszka lub piecuszek, albo świstunka, zaganiacz, a może pierwiosnek”. Tak samo wiele odpowiedzi może być na pytanie o przyczynę łysienia u papug. Na dodatek braki w upierzeniu to nie zawsze musi być łysienie, ale z reguły świadczą one o poważnych błędach pielęgnacyjnych lub groźnej chorobie.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz