Miejsca przyjazne zwierzętom: Hotel Saltic

Miejsca przyjazne zwierzętom to nowa, stała rubryka w której możecie państwo dowiedzieć się, gdzie warto podróżować ze swoim pupilem. Na naszej liście znajdą się hotele, pensjonaty i restauracje z całej Polski. Znasz takie miejsce? Napisz do nas na redakcja@petsworld.com.pl i opowiedz, dlaczego to właśnie wybrane przez Ciebie miejsce powinniśmy opisać w następnym numerze. Jako pierwszy na naszej liście uplasował się Hotel Saltic Resort & Spa w Grzybowie. Właściciele tego obiektu stworzyli nawet specjalny program dla psów. Opowie nam o tym Wioletta Sokołowska, pracownik działu marketingu hotelu.
AUTOR: Wioletta Sokołowska

Proszę opowiedzieć nam kilka słów o państwa Hotelu

Hotel Saltic Resort & Spa to nowoczesny obiekt o standardzie 4 gwiazdek, zlokalizowany w Grzybowie koło Kołobrzegu, w sąsiedztwie sosnowego lasu, tylko 3 minuty spacerem od jednej z najpiękniejszych, naturalnych polskich plaż. Zaciszne Grzybowo jest świetnym wyborem dla osób które kochają polskie morze i lubią spokojne lokalizacje. Naszym Gościom gwarantujemy malownicze otoczenie, najwyższej jakości obsługę, wspaniałą infrastrukturę, rozbudowaną część spa i wellness, prywatną plażę, a także restaurację tworzącą dania z poszanowaniem lokalnych tradycji i regionalnych dostawców. Zależy nam również, aby nasz hotel był nie tylko luksusowym, ale także czystym i przyjaznym miejscem do wypoczynku. Dlatego też oszczędzamy energię i wodę, segregujemy śmieci, używamy ekologicznych kosmetyków i ograniczamy zużycie plastiku.

W państwa hotelu szczególne miejsce zajmują zwierzaki. Jakie udogodnienia przewidujecie dla zwierząt?

Hotel Saltic zapewnia swoim Gościom, także czworonogom, komfortowy wypoczynek, liczne atrakcje, a także poczucie bezpieczeństwa. Okoliczne lasy i plaża zachęcają do aktywnego spędzania czasu na zewnątrz ze zwierzęciem. Ogrodzony teren, przyjazna obsługa oraz udogodnienia gwarantują udane wakacje z ukochanym pupilem. W ramach udogodnień dla zwierząt nasz hotel gwarantuje: miski na wodę w pokojach, szeroki wybór przysmaków oraz wygodne posłanie w pokoju. W nagłych sytuacjach zapewniamy również dostęp do awaryjnej karmy wysokiej jakości, z której można korzystać do czasu uzupełnienia własnych zapasów. Z zasady chcemy, aby wyżywienie czworonogów zabezpieczali ich właściciele, ponieważ zwierzęta domowe bardzo często są żywione w sposób, który odpowiada ich indywidualnym wymaganiom oraz np. uwarunkowaniom charakterystycznym dla konkretnej rasy.

Jakie zwierzęta można zabrać do państwa hotelu?

W naszym hotelu wszystkie zwierzęta domowe są mile widziane. Nie określamy tutaj szczegółowo ras bądź wagi zwierzęcia. Dbamy natomiast o odpowiedzialność właścicieli za swojego pupila, aby zarówno goście jak i same zwierzęta mogły czuć się bezpiecznie i komfortowo. Z tego powodu funkcjonuje w naszym hotelu regulamin dosyć szczegółowo opisujący zasady przebywania zwierząt.

Na waszej stronie jest informacja o programie dla psów, czym się on charakteryzuje?

Saltic Pet Program odzwierciedla nasze przekonanie, że zwierzęta są pełnoprawnymi członkami rodziny i zasługują na komfortowy wypoczynek. Komfortowy, czyli spędzony z rodziną. Dlatego stworzyliśmy Saltic Pet Program, który jest gwarancją, że czworonogi są mile widzianymi Gośćmi w naszym Hotelu, a także, że zapewniamy infrastrukturę dostosowaną do potrzeb zwierzaków.

Czy w  razie problemów ze zdrowiem naszego pupila możemy liczyć na pomoc weterynarza?

Oczywiście problemy ze zdrowiem mogą zdarzyć się zawsze i każdemu, również naszym pupilom. W takich sytuacjach służymy pomocom. Właściciele chorych zwierząt mogą liczyć na pomoc w organizacji konsultacji weterynaryjnych w sprawdzonych, lokalnych lecznicach dla zwierząt.

Czy zwierzęta mają wstęp na Waszą, prywatną plażę?

Tak, zwierzęta domowe mają wstęp na naszą plażę. Mogę na niej przebywać na smyczy i pod opieką właścicieli. Jeśli chcemy dać swoim pupilom nieco więcej swobody, zachęcamy do korzystania z plaży przeznaczonej dla zwierząt, która znajduje się nieopodal naszego hotelu.

Wybane dla Ciebie

Wiosenne porządki w ogrodzie – jak przygotować oczko wodne do sezonu

Określenie wiosenne porządki zna chyba każdy z nas. Po zimie natura budzi się do życia, a co za tym idzie i w naszych ogrodach nastają spore zmiany. Chcąc cieszyć się ładnym widokiem za oknem musimy zakasać rękawy i przygotować ogród do nowego sezonu. Kiedy temperatura osiągnie na dobre plusowe wartości możemy zacząć też prace z naszym oczkiem wodnym.

czytaj

Mieszczuch w świecie zwierząt – wywiad z Michałem Malitowskim

Michał Malitowski – polski tancerz i trener tańca towarzyskiego, osobowość telewizyjna. Wielokrotnie nagradzany tancerz latynoamerykański zapraszany jest do programów telewizyjnych na całym świecie. Od lat sprawdza się w roli jurora w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Wielokrotny Mistrz Świata w tańcach latynoamerykańskich.

czytaj

Groomer – psi fryzjer!

Groomer – stosunkowo nowy zawód, który cieszy się w Polsce dużą popularnością. Na pytania donośnie pracy psiego fryzjera odpowie Sarą Sałapatek z salonu Perros w Krakowie.

czytaj

Mecenas i Ogórek – wyjątkowy duet Joanny Jabłczyńskiej

Joanna Jabłczyńska – polska aktorka telewizyjna i dubbingowa. Z wykształcenia prawniczka. Czynna uczestniczka i ambasadorka wielu akcji charytatywnych. Wielką sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą w serialu „Na Wspólnej”.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz