Odkryj suche karmy marki Family First Polska (PODCAST)

W lipcu do sprzedaży trafią suche karmy marki Family First Polska. Co wyróżnia linię Family First Harmony? Jest to przede wszystkim całkowity brak mięsa z kurczaka i tłuszczu z kurczaka.
AUTOR: Pets World

Czas czytania: 2 min

Posłuchaj najnowszego odcinka Pets World Podcast, w którym na temat nadchodzących nowości od Family First Polska porozmawialiśmy z Krzysztofem Marasiem, psim behawiorystą i ekspertem zoologicznym Fundacji Pets World.

DZIEWIĄTY ODCINEK PETS WORLD PODCAST

Z dziewiątego odcinka Pets World Podcast dowiesz się między innymi:

– kiedy powstała marka Family First Polska,
– jakie produkty obecnie znajdują się w ofercie Family First Polska,
– na czym polega współpraca Family First Polska i Fundacji Pets World,
– ile osób było zaangażowanych w opracowanie składu suchych karm Family First,
– jak długo trwały konsultacje z klientami oraz same prace nad powstaniem receptury suchych karm Family First dla szczeniaków oraz psów dorosłych małych, średnich i dużych ras,
– jaki jest skład i na czym polega wyjątkowość suchych karm Family First Polska,
– ile rodzajów suchych karmy dla psów znajdzie się w linii produktów Family First Harmony,
– kiedy będziemy mogli kupić najwyższej jakości suche karmy Family First Polska.

O CZYM MÓWIMY W PETS WORLD PODCAST?

Cykliczna audycja z udziałem ekspertów z dziedziny zoologii jest nowym, autorskim projektem edukacyjnym Fundacji Pets World. Do udziału w programie zapraszamy trenerów, behawiorystów, lekarzy weterynarii, pasjonatów zoologii oraz partnerów podcastu. 

Nowe odcinki publikujemy co dwa tygodnie, we wtorki w godzinach porannych. Podcast jest dostępny na Spotify oraz w pozostałych aplikacjach podcastowych. Słuchaj Pets World Podcast i poznawaj z nami fascynujący świat zwierząt.

Fundacja Pets World powstała w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, wielkiej miłośniczki zwierząt. Więcej o fundacji przeczytasz tutaj.

Do usłyszenia!

Redakcja Pets World

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE

Ruszyliśmy z Pets World Podcast!

Wielka WOOFowska 2024 (podcast)

Dlaczego Twój pies niszczy zabawki? (podcast)

Na czym polega dogoterapia? (podcast, zdjęcia)

Poznaj historię Lili, czyli najstarszego królika w Polsce (podcast, zdjęcia)

Jak założyć akwarium? Relacja z marketu zoologicznego Family Pets & Zoo w Świeciu (podcast, zdjęcia)

Wybrane dla Ciebie

Aksolotl. Płaz, który wygląda jak jaszczurka

W świecie zwierząt istnieje wiele fascynujących stworzeń, ale niewiele z nich budzi takie zdumienie i zainteresowanie jak aksolotl, czyli ambystoma meksykańska. Ten pochodzący z Meksyku, unikalny płaz stał się obiektem intensywnych badań naukowych, a jego niezwykłe zdolności regeneracyjne
i niepowtarzalny wygląd uczyniły go ulubieńcem w akwariach na całym świecie. Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego jeszcze aksolotl jest tak wyjątkowy.

czytaj

Jak zapewnić papudze rozrywkę?

Zapewnienie atrakcji środowiska, gier, zabaw i możliwości żerowania jest niezwykle istotne dla zdrowia i dobrego samopoczucia papug w niewoli. Papugi są istotami o wyjątkowo rozwiniętych zdolnościach intelektualnych. Potrzebują stałej stymulacji psychicznej i fizycznej, aby zachować zdrowie.

czytaj

Centrum Adopcyjne Gryzoni w Szczecinie – rozmowa z Karoliną Zabielską (podcast, zdjęcia)

Myślisz o adoptowaniu koszatniczki, szczura, myszoskoczka lub chomika? Od zawsze chciałaś mieć królika? A może lubisz pomagać i chciałabyś wesprzeć działania miłośników zwierząt? Posłuchaj 12. odcinka Pets World Podcast, w którym na temat działalności Centrum Adopcyjnego Gryzoni w Szczecinie porozmawialiśmy z Karoliną Zabielską.

czytaj

Królik hodowlany czy miniaturka – którego wybrać?

Czytając ten tekst zapewne przygotowujesz się na przyjęcie do domu uszaka. Warto znać wszystkie za i przeciw danym typom królików, zanim podejmie się decyzję. Przedstawiamy porównanie potrzeb poszczególnych rodzajów królików, co pomoże ci wybrać uszaka odpowiedniego dla ciebie.

czytaj

  • ZDROWY PUPIL

  • Zobacz bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji i żywienia małych zwierząt domowych. Więcej materiałów w dziale Pobierz